Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Картини та дзеркала


Цікавий факт.
Якщо Ви підберете картину, яка за колірною гамою і загальної композиції буде
підходити до стилістики інтер'єру, то гості будинку будуть думати, що картина
написана спеціально під дизайн інтер'єру!

Вибирайте картини для інтер'єру - для декору інтер'єру Вашого будинку!

Вдало підібрані і грамотно розміщені в інтер'єрі картини, фотошпалери, репродукції полотен дозволяють повністю перетворити будинок і задати позитивний настрій усім його мешканцям. Крім своєї художньої цінності, дані елементи декору є тим «завершальним штрихом», який надає інтер'єру цілісність і закінчений вигляд. Вони підкреслюють Вашу індивідуальність, свідчать про Ваш смак.

Прикраса інтер'єру творами образотворчого мистецтва завжди вважалася ознакою хорошого тону, а на сьогоднішній день набуло ще й неймовірної популярності. Причому, крім класичних, все більш затребуваними стають картини для інтер'єру сучасних художників, а також різні репродукції відомих картин, великі фотошпалери, оригінальні інтер'єрні наклейки.

Облаштовуючи приміщення, вішайте на стіну картини в тому кольорі, якого Вам не вистачає!

Стиль картини для інтер'єру і варіант її оформлення слід підбирати, враховуючи особисті переваги, а також виходячи із загальної концепції стилістики житла.

Так, розкіш і благородство класики підкреслить колекція репродукцій на полотні відповідної тематики. Нотки самобутності внесуть авангардні картини в рамі. В лаконічний мінімалізм добре впишуться фотошпалери, а вдало підібране колірне сполучення інтер'єрних наклейок зробить інтер'єр кімнати більш яскравим і змістовним.

Акцент слід поставити на унікальних картинах, виконаних на склі. Завдяки особливій техніки виконання та незмінному креативу творців, такі картини займають особливе місце в інтер'єрі приміщення. Репродукція на склі в буквальному сенсі «грає» фарбами, створюючи в кімнаті особливу атмосферу. Вивчіть представлені репродукції на склі ... Яке панно виберете Ви? .. Оригінальні сюжети, хитромудрі образи, цікаві малюнки - такі картини не залишать Вас байдужими!

Будь-кому з нас властиве прагнення до краси. Використання при оформленні інтер'єру картин, репродукцій відомих полотен, фотошпалер і інтер'єрних наклейок є одним з найпростіших і очевидних способів красивого і оригінального оформлення інтер'єру.