Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Компанія


Компанію було засновано в 2009 році. Після відвідування європейських магазинів декору та меблів ми були вражені простими, добре продуманими і доступними речами: чудовими виробами зі скла ручної роботи, практичним і дуже гарним посудом та неповторними керамічними вазами для створення виняткового інтер’єру. Ми зрозуміли, що в Україні ще немає магазину з подібними гарними і доступними по ціні речами для людей, які тільки починають облаштовувати своє нове житло. Натхнення від побачених речей з’явилося саме, та було прийняте рішення втілити цю захопливу ідею в Україні.

Завдяки ентузіазму і важкій праці магазин швидко став місцем, про яке багато говорять. Ми отримували задоволення від знайомства зі своїми новими покупцями і охоче ділилися інформацією про свою продукцію, отриману безпосередньо від виробників чи постачальників. Подібний спосіб ведення бізнесу дав більш позитивний результат ніж просування продукції, експозиція чи реклама.

2011 рік відзначився активними поїздками на закупи до Європи з метою пошуку неординарних заводів по виготовленню продукції зі скла і кераміки, а також майстерень, що могли б виготовляти незвичайні доступні товари, які будуть представлені тільки покупцям в SOPHIE DECOR. Після того як власники, дизайнери і майстри стали нашими новими друзями, кожен їхній продукт став чимось більш особливим для нас. Кожен мав історію, відображав особистість і стиль життя. Тепер ми можемо розказувати покупцям не тільки, як щось було зроблено і як це використовувати, але й, в першу чергу, з якою метою це було розроблено. Ми імпортуємо товари безпосередньо з європейських заводів, саме тому ми маємо змогу заощаджувати кошти наших покупців.

Сказати, що багато чого відбулося, з тих часів і донині - означало б майже нічого не сказати. Сьогодні наші магазини створюють позитивний настрій не тільки для товарів для дому і декору, але і для нашої великої колекції меблів.

Такий успіх став можливим, великою мірою, завдяки тому, що ми залишилися вірними нашій початковій меті: якісний дизайн за винятковими цінами. Цей процес прискорився також завдяки ентузіазму наших співробітників, які творять історію компанії кожного дня та є нашою гордістю і найбільшим надбанням. Наша команда працює винятково для задоволення очікувань від шопінгу у наших покупців.

SOPHIE DECOR залишається місцем з привітним, дружнім і обізнаним колективом. Місцем, де панує невимушена атмосфера і люди почуваються комфортно. Місцем розумних речей, які збагачують кожен наш день. Місцем, яке як наші партнери, так і наші покупці з радістю називають…домом.

Ірина Чілікіна

Директор компанії