Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Картини


Товари 1-28 із 28

Товари 1-28 із 28

Вперше людина почала прикрашати своє житло живописом ще в епоху палеоліту. Це був, так званий, печерний живопис. Рятуючись від холодів, древні люди жили в печерах і гротах, склепіння яких і прикрашали малюнками.

Продумуючи інтер'єр свого будинку, багато хто хоче зробити його оригінальним і неповторним. Прекрасним варіантом для реалізації такого задуму стануть картини ручної роботи, кожна з яких, по своїй суті, — ексклюзив.

Існує вираз: « Досконалість — в деталях ». Авторські полотна стануть тією самою деталлю, яка доповнить і прикрасить інтер'єр, стане акцентом чи об'єднуючим елементом дизайну.

Живопис цінувався в усі часи. Він дарує естетичну насолоду, створює відчуття гармонії і просто радує око. Це ефектний і в той же час гармонійний елемент внутрішнього облаштування, який зробить приміщення стильним, а дизайн — неповторним.

Використання живописних полотен дозволить не тільки доповнити, але і скорегувати дизайн. Наприклад, візуально розширити або зменшити простір, виконати зонування приміщення, змінити сприйняття меблів.

Для правильної побудови інтер'єру дизайнери рекомендують вибирати картини, стиль написання яких поєднується із загальною спрямованістю дизайну. Ну і, звичайно ж, необхідно до деталей продумати розташування полотен, особливо якщо їх декілька. Наприклад, воно може бути симетричним або асиметричним, горизонтальним і вертикальним.

У нашому інтернет-магазині зібрані роботи, виконані в різних стилях. Тут Ви зможете купити картину ручної роботи під дизайн свого приміщення, і вона стане стильним, ефектним і неповторним елементом обстановки.