Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Ліжка


Казковий відпочинок: Відпочивайте як на хмарах


Хороший та якісний сон – це не тільки незамінний спосіб відпочинку нашого тіла і мозку, а також запорука гарного самопочуття та працездатності. Від третьої до четвертої частини свого життя ми проводимо уві сні. Той, хто проводить у ліжку 6 годин, присвячує сну 25 % свого життя. Саме під час сну наше тіло та розум мають можливість якнайкраще відновитися.

Безперечно, дуже важливо, в яких саме умовах проходить ця частина нашого життя.

Тому для спокійного і розслаблюючого сну треба дуже відповідально поставитися до вибору та облаштування ліжка.

Передумова хорошого сну – це вдало підібраний матрац, але не обійтися і без елегантних аксесуарів – теплої ковдри, зручної подушки, гарної постільної білизни і т.д.

І не залежно від того, обираєте Ви модне ліжко з пружинним каркасом, класичне французьке ліжко чи сучасний розкладний диван, що вдень є зручним місцем для сидіння, а вночі одним рухом перетворюється на комфортне спальне місце – сучасний вибір ліжок, що відповідає різним стилям та звичкам, – просто величезний.


З робочого будня прямо в ліжко: Цікаві факти науковців про сон


Від короткого поверхневого сну до глибокого сну «байбака»: Сон в достатній кількості – це основа нашого здоров’я. Вибором місця для сну людство переймалося завжди. В сучасних оселях спальна кімната – це місце цілковитої захищеності, місце, куди ми повертаємося для відпочинку. Вибір ліжок, які роблять наш сон не лише комфортним, але й, на скільки це можливо, естетично привабливим – просто величезний. Дизайнерські ліжка, ліжка в дачному стилі, «пригодницькі» ліжка для дітей чи спеціальні ортопедичні ліжка для людей з проблемами опорно рухового апарату – серед великого вибору різноманітних дизайнів кожен знайде свій ідеальний варіант.

На скільки багато часу ми проводимо у своєму ліжку, поміж іншого залежить від віку, статі та відповідного періоду життя. Протягом життя потреба у сні змінюється. Скільки часу нам потрібно, щоб прокинутися бадьорим, може, також, залежати від багатьох буденних факторів: пори року, якості харчування, рівня пережитого стресу, фізичного навантаження чи хвороби.

Взимку переважна більшість людей потребує збільшення тривалості сну, так як саме цієї пори року знижується обмін речовин. Загалом потреба у сні з віком знижується.

В той час, як немовля проводить уві сні до 16 годин, то дорослі, як правило, від 6 до 9 годин. Сон літніх людей триває ще менше.

Науковці радять: оптимальна тривалість сну коливається від семи до восьми годин, це саме той час, за який організм має можливість найкращим чином відновитися.

За даними наукових досліджень середньостатистичний чоловік проводить від 19 до 25 років свого життя уві сні, а середньостатистична жінка – навіть до 27,5 років

Невже це не вагомий аргумент для вибору зручного ліжка ??))