Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Диван-ліжка


Дайте сну правильну основу: рама ліжка


Ліжка за Вашою вимогою: зручно вкладайтеся та прокидайтеся бадьорими.

Ліжко це предмет меблів, з яким ми проводимо найбільше часу протягом життя – хорошу третину дня ми присвячуємо сну.

Є величезна кількість ліжок, що пасують різноманітним потребам у сну та перевагам в дизайні. Ліжка дають нашим тілам ідеальну моливість заспокоїтися, відпочити та отримати нові сили. Яке ліжко найкраще підходить для цього, можна визначити лише придбавши його.


Спокійно заснути ввечері та прокинутися бадьорим зранку: запорука розслабляючого сну на вашому ліжку – це його рама. Впродовж років, популярність завоювало багато різноманітних основ ліжок, які задовольняють індивідуальні вимоги кожного як своїм зовнішнім виглядом так і функціональністю.

В той час як основні вимоги до каркасу ліжка – це стабільність та стійкість, то для комфортного сну першочерговими є внутрішні елементи: ламелі та відповідні нижні конструкції так само, як і вибір матрацу, впливають на те, наскільки зручно Вам в ліжку та наскільки відпочившим прокидаєтеся зранку.

Не важливо яке ліжко Ви обрали: ліжко – це інвестиція у ваше здоров’я. Приділіть вибору Вашого ліжка достатньо часу. Важливіше, ніж основа ліжка, є вибір відповідного матрацу, що дає можливість тілу у сні оптимально відпочити. Існує великий вибір різноманітних матраців. Серед них пружинні, латексні чи з пінополіуритану.

Тестування матрацу, при купівлі, на крок приближує Вас до вибору правильного матрацу саме для Вас. Тому що тільки випробувавши його, можна встановити, чи підтримується оптимальне положення Вашого тіла на відповідному рівні .

Незамінно для високого рівня комфортного сну

В основному, матраци поділяють на пружинні та пінополіуританові.

Пружинні мають у своїй основі пружинний блок обтягнутий тканиною. Внутрішні пружини мають спіральну форму та є у продажі в різноманітному виконанні. Велика перевага пружинного матрацу – високий рівень комфрту та велика тривалість експлуатації.

Матраци з пінополуритану дуже зручні і без еластичних пружин. Вони складаються з окремих зон для лежання. Мається на увазі, що різні частини матрацу мають різну жорсткість. Це зумовлено тим, щоб Ви могли зручніше розмістити тіло (область тазу та ваші плечі) під час сну, при цьому зберегти пряме положення осанки. Стандартно виділяють від 5 до 7 зон для якісного матрацу з пінополіуритану.