Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Освітлення


Кольорове сприйняття інтер'єру залежить від інтенсивності світла:
при тьмяному вечірньому освітленні кольори виглядають темніше,
а при яскравому денному світлі більш насиченими.

Облаштування будинку або квартири не буде завершеним без світильників. Адже не дарма порівнюють інтер'єр з особою приміщення, а освітлення з його настроєм.

Дуже багато залежить від світильників: вони можуть як прикрасити інтер'єр, так і зіпсувати все зусилля дизайнера. Фахівці стверджують, що грамотний підхід допомагає навіть скорегувати вади приміщення.

Без достатнього освітлення житло виглядає похмурим, а інтер'єр похмурим. І навпаки, правильно вибрані світильники надають будинку затишок і комфорт, благотворно впливаючи на настрій людини. У такий будинок кожному приємно повертатися після роботи або тривалих поїздок, а друзям і знайомим завжди хочеться прийти в гості і насолодитися затишною обстановкою і гостинністю господарів.

При виборі світильника приймається до уваги не тільки стиль інтер'єру, але і всі особливості приміщення, включаючи його розмір і призначення, кількість природного світла. Освітлення повинне бути комфортним для очей і гармонійно вписуватися в інтер'єр, і тоді будинок насправді стане затишним і теплим. В якості додаткових джерел освітлення часто використовують настільні лампи, торшери, підвісні світильники, бра.

Правильно підібраний варіант освітлення допоможе підкреслити особливості обраного стилю інтер'єру. Для приміщень, оформлених в класичному стилі, підбирають світильники з теплим жовтим світлом. А для стилю hi-tech, навпаки, рекомендуються світильники з холодним білим світлом.

Тут пропонуємо Вам купити торшер, світильники, бра і настільні лампи - все для інтер'єру вашої квартири, вони стануть стильним, ефектним елементом обстановки.