Ваш кошик пустий

Немає відібраних товарів

Дивани


Шкіряні меблі - багатство вибору в нашому салоні декору!

Зручні, якісні меблі цінувалася споконвіку. Найпопулярнішим і солідним матеріалом, який застосовується для виготовлення меблів, є шкіра. Меблі зі шкіри ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Шкіряні меблі додасть приміщенню аристократизм, а також демонструє наявність смаку господаря і його достаток. Саме з цієї причини шкіряні меблі і є дуже популярними.

Виробництво меблів за своєю суттю досить складний процес, а виготовити якісний шкіряний диван або крісло - це дуже трудомістко. Адже шкіра, яка буде використана у виробництві, повинна бути тільки якісною, а фарба для фарбування матеріалу повинна щільно і рівно лягти, щоб ніяких потертостей на ній було. Часом процес обробки шкіри для меблів може зайняти кілька місяців. Але, якщо буде зроблено все якісно, без вад і помилок, то такі меблі можна вважати справжнім витвором мистецтва.

Наш Інтернет-магазин предметів і аксесуарів для дому пропонує саме такі предмети меблювання - справжні шедеври для Вашого інтер'єру! У широкому асортименті нашого магазину представлені різні елементи декору всіляких стильових напрямків і концептуальних рішень. Так, у нас Ви зможете підібрати шкіряний диван в стилі хай-тека або, скажімо, шкіряне крісло, виконане в ніколи не старіючих течіях класики, крісло стилю арт-деко або ампір.

Всі представлені предмети меблювання можуть бути використані як в домашньому інтер'єрі, так і для організації офісного простору.